Головна

Амбулаторне відділення “Назарет”

Це соціально-психологічна модель реабілітації та терапії залежностей, заснована на методології програми 12 кроків та інтегрована в поєднанні з психотерапевтичним і психокорекційним впливом в умовах малих груп. Наша програма доступна для будь-якої людини з будь-яким видом залежності (немає обмежень з вікових, інтелектуальних, соціальних чи релігійних критеріїв).

При усьому різноманітті форм і видів патологічних залежностей, причини і механізм їх виникнення досить схожі між собою. Нестримний і пристрасний потяг до чого-небудь або до кого-небудь, який стає руйнівним для самої людини і її оточення. Як будь-який хворобливий процес, залежність має прогресуючий і хронічний характер. У будь-якому випадку, вона вражає усі сфери життєдіяльності людини : біологічну, психологічну, соціальну та духовну, веде до особистісної деградації, емоційного, вольового та інтелектуального занепаду і, дуже часто, – до швидкої фізичної загибелі. Залежна людина не здатна контролювати того, що з нею відбувається, здійснювати вибір, а часто – навіть усвідомлювати свою хворобу і тяжкість її наслідків.

Амбулаторна програма “Назарет” допомагає людині сформувати нову, адекватнішу концепцію свого захворювання (залежності), допомагає навчитися жити з хворобою на рівні свідомого контролю. Поступово у клієнта відбувається переоцінка як самого себе, так і своїх потенційних можливостей, а також міжособових контактів. Сам процес одужання розуміється не просто як утримання від вживання, а особистісне зростання (емоційне, духовне і соціальне), тому в програмі даються орієнтири для досягнення цієї мети. Одужання в амбулаторній програмі “Назарет” має на увазі інший, змінений спосіб мислення, сприйняття себе і інших, а також здатність зріло і «незалежно» жити, функціонувати і особистісно реалізовуватися. Кожен крок програми допомагає по черзі проаналізувати власні переживання і досвід, досягти змін в усіх життєво важливих сферах, і таким чином, сформувати стійкі установки на життя без хімічних речовин, ігри і так далі.

З точки зору психотерапевтичної реальності ця програма є добре організованим психотерапевтичним процесом, в якому залежній людині надається дійсна допомога і підтримка з боку терапевтів, психологів, консультантів і інших клієнтів, що проходять лікування у амбулаторному відділенні “Назарет”.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0